Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
ASTM 201 λουρίδα ρόλος 500mm BA ανοξείδωτου 202 200 σειρών
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
V2A 1,4301 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι φύλλο 650mm2000mm ανοξείδωτου πλάτος
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Μήκος: | 10006000mm |
TISCO 0.25mm ρόλος 5.8m καλωδίων ανοξείδωτου 316L μήκος 6m
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Μήκος: | 5.8m, 6m ή ως σας απαίτηση προτύπων, |
φύλλο 304 ανοξείδωτου καθρεφτών 0.2mm150mm χρυσό για την οικοδόμηση της διακόσμησης
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Έξοχο διπλό πιάτο ανοξείδωτου πιάτων S31254 S32205 S31803 UNS S32750
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
8K ανοξείδωτο 304 σπείρα 0.3mm 0.5mm ανοξείδωτη σπείρα λουρίδων
| Εφαρμογή: | Ανελκυστήρας/κουζίνα/εσωτερικό, εξωτερικό, ουσία τροφίμων |
|---|---|
| Πάχος: | 0.15100mm |
| πρότυπα: | ASTM |
Υψηλός εκτατός ρόλος 1mm 316L καλωδίων ανοξείδωτου τραβηγμένο στο κρύο
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | προσαρμοσμένη |
σχοινί Aisi 316L ρόλων καλωδίων ανοξείδωτου 1mm που ανοπτείται
| Πρότυπα: | AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Σαν την απαίτησή σας |
Βουρτσισμένη τετραγωνική ράβδος 10mm ανοξείδωτου 321 καυτή σφυρηλατημένη έγκριση του ISO
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
Διπλό φύλλο 5mm πιάτων ανοξείδωτου 2205 καυτό - κυλημένος
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |

