Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
ASTM 440C καυτό - κυλημένο μέταλλο φύλλων SS ανοξείδωτου ξεφλουδισμένο πιάτο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10002000mm |
TISCO Inox καυτό - κυλημένο πιάτο 20mm ανοξείδωτου αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο SS
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | Όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | Όπως απαιτείται |
ASTM 304 καυτό - κυλημένο πιάτο 10mm ανοξείδωτου παχύ ξεφλουδισμένο μέταλλο φύλλων SS
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ζαρωμένο SS 304 ανοξείδωτου 4x8 πιάτο φύλλων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | AiSi |
| Μήκος: | 20006000mm |
304L 304 σπείρα 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm φύλλων ανοξείδωτου παχιά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
ISO S32750 καυτός - κυλημένο πιάτο 8mm SS 304 φύλλο Tisco ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, βιομηχανία |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 500~1500 χιλ. |
Ns321 N10001 Nitronic 30 cold-rolled σπείρα ανοξείδωτου
| Βαθμός: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
8K πιάτο 201 γυαλισμένο καθρέφτης φύλλο 1m ανοξείδωτου HL ανοξείδωτου πλάτος
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
JISCO LISCO παχύ πιάτο ανοξείδωτου 1,5 χιλ. 200 καυτός σειράς που διαμορφώνεται
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου μύλων άκρη για τη μηχανική εφαρμογή
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
| Πάχος: | 0.3mm6mm |

