Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
2B τελειώστε τον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ καθρέφτη BA φύλλων TISCO 316L 6000mm ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, προσαρμοσμένος |
430 ASTM Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα 6 mm 8 mm Πλάκα SS
| Εφαρμογή: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, καυτό - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
309 cold-rolled 309S λουρίδα 6m ανοξείδωτου σπείρα πλάτους SS 304
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10006000mm |
TISCO 316L θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα καθρέφτης 6mm Πλάκα SS
| Εφαρμογή: | Πιάτο πλοίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα χάλυβα, φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
309S BA Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης TISCO 6mm Πλάκα SS
| Εφαρμογή: | Πιάτο πλοίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα χάλυβα, φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης |
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
8K ο καθρέφτης τελειώνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 0.5mm ανοξείδωτου πιάτο πάχους ASTM 304 SS
| Εφαρμογή: | Διακοσμητική χρήση |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
AISI 2mm cold-rolled πιάτο 304L ανοξείδωτου ανοξείδωτου 304 φύλλο
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 2000/3000/6000mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 410S 316L 2205 SS 2507 4mm παχύ φύλλο ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 10006000mm |
Ντούμπλεξ 304 cold-rolled σπείρα 310 ανοξείδωτου λουρίδα 321 SS για τα έπιπλα
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, ιατρικές συσκευές, οικοδομικά υλικά |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται, 0.1mm300mm |
| πρότυπα: | ASTM |
Το Astm 316 cold-rolled 316l φύλλο SS 2b ανοξείδωτου τελειώνει Hairline 1000mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |

