Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
304H 2507 904L καυτό - το κυλημένο πιάτο 2B ανοξείδωτου τελειώνει το μήκος 1m6m
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 10006000mm |
1D 0.1mm καυτό - κυλημένο πιάτο 316 ανοξείδωτου επιτροπές ανοξείδωτου 4x8
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση και κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Έξοχο διπλό πιάτο 2205 SS410 SS430 S32750 φύλλο ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
JIS SUS410 SUS304 0,6 φύλλο 2B ΚΚ ανοξείδωτο τελειώνουν το πλάτος 1.5m
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση βιομηχανίας, οικοδόμηση |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm |
Ο μαύρος SS 304 καθρέφτης φύλλων AiSi τελειώνει καυτό - κυλημένο πιάτο 12mm ανοξείδωτου πυκνά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | AiSi |
| Μήκος: | 20006000mm |
Τραβηγμένο στο κρύο καλώδιο ανοξείδωτου σχοινί ASTM 201 304 316L 310S SS
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | προσαρμοσμένη |
2B BA καυτό - κυλημένο πιάτο ASTM 316L 304 409 410 ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ, ΤΟ EN JIS AISI ASTM DIN |
| Μήκος: | Όπως απαιτείται |
0.6mm φύλλο 304 2B ανοξείδωτου 1,2 χιλ. τελειώνουν το EN AISI ΜΒ DIN
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm |
Sus630 660 καυτά - κυλημένο πιάτο 1mm ανοξείδωτου EN 12m μήκος ΜΒ DIN
| Βαθμός: | 600 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
NO.1 631 φύλλο 5mm ανοξείδωτου 17 7PH γαλβανισμένο SGS πιάτων χάλυβα
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | GH4080A |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |

