Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
ASTM 304 Από ανοξείδωτο χάλυβα ανάγλυφη πλάκα SS μοτίβο φύλλο 8mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | ASTM |
| Μήκος: | 2000-4000mm |
ο τραβηγμένος στο κρύο φωτεινός φραγμός 7mm ράβδος 2B 301L S30815 ανοξείδωτου τελειώνει
| πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS, GOST |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
JIS 304 ακρίβεια 20mm πλάτος 8K χάλυβα λουρίδων ανοξείδωτου cold-rolled
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
ASTM 430 BA λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης 10 mm πλάτος 20 mm
| Βαθμός: | Σειρά 400 |
|---|---|
| Πρότυπο: | ASTM, AISI, EN, GB, JIS |
| πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 310S πάχους 0,8 mm ASTM ψυχρής έλασης
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | ASTM, AISI, EN, GB, JIS |
| Πλάτος: | 7-1250mm ή προσαρμόστε |
η λουρίδα ανοξείδωτου συγκόλλησης 316 316L cold-rolled το πάχος 0.5mm 0.8mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Βαθμός: | 300 σειρές, 310S |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Width: | 1-500mm or customize |
Η λουρίδα ανοξείδωτου ASTM 301 cold-rolled το πάχος 0.5mm 0.8mm
| Βαθμός: | 300 σειρές, 301 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
S31803 S32750 2205 διπλό πιάτο OD 10mm820mm ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 6m, 12m |
ASTM 430 ενώνοντας στενά ρόλος χάλυβα λουρίδων ανοξείδωτου 2mm πλάτος
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |

