Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 mm AISI 304 για βιομηχανική χρήση 1500 mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM |
| πλάτος: | 7mm-1500mm |
Το τραβηγμένο στο κρύο SS ανοξείδωτο 304 φραγμών γωνίας Tisco μύλος τελειώνει
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | ΑΝΙΣΟΣ, άνισος, ίσος ή άνισος |
A276 420 ράβδος εμβόλων ανοξείδωτου SUS420 1,4021 20Cr13 για την ταπετσαρία
| Πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
τραβηγμένη στο κρύο σπείρα φύλλων Tisco SS σπειρών ανοξείδωτου 1500mm 440A
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
Cold-rolled SS 316 SUS 409 Din1.4301 σπείρα σπείρα ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, ιατρικές συσκευές, οικοδομικά υλικά |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται, 0.1mm300mm |
| πρότυπα: | ASTM |
Καλώδιο 0.13mm συρμάτων για τρίψιμο 410 SS ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου καυτός - κυλημένος
| πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | συνήθεια |
σπείρα 2MM λουρίδων ανοξείδωτου 430 431 σπείρα λουρίδων SS ASTM A36
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
σπείρα ανοξείδωτου 1mm 304L cold-rolled για το σκάφος τροφίμων
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
BA 8K 316 τετραγωνικός σωλήνας 1220mm ανοξείδωτου σωλήνας χάλυβα OD SS
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 304 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 υλικό Nitronic λουρίδων ανοξείδωτου
| Βαθμός: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |

