Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
Άκρη σχισμών καυτή - κυλημένο πιάτο φύλλο 2000mm ανοξείδωτου 300 σειρών για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
S32750 1,4410 πιάτο 10mm ανοξείδωτου φύλλο ανοξείδωτου της 2507
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Πρωταρχικές 201 Inlay ανοξείδωτου λουρίδες Dia 250mm για την κουζίνα ανελκυστήρων
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
Inox 304l 316 σπείρα 1000mm2000mm ανοξείδωτου 430 2B πλάτος
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 400 σειρές |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, σκεύος για την κουζίνα |
Inox AISI 304 πιάτο 3mm ανοξείδωτου 5mm παχιά έγκριση του BV IQI
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Το πλάτος 150mm γυάλισε τον επίπεδο φραγμό AISI304 ανοξείδωτου 316 καυτό - κυλημένος σφυρηλατημένος
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 200/300/400 σειρά |
| Πλάτος: | 20150mm |
Εξαγωνικός διπλός φραγμός UNS S31803 UNS S32205 F51 ανοξείδωτου
| πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Έξοχος διπλός χάλυβας, το 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| Τύπος: | Κύκλος |
Χρυσό φύλλο καθρεφτών επιφάνειας SS σατέν επιτροπών τοίχων ανοξείδωτου S30815 304N 4x8
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 20004000mm |
DIN 174 γυαλισμένος επίπεδος φραγμός 3mm ανοξείδωτου 5mm παχιές 300 σειρές
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Επίπεδος |
Γυαλισμένος φραγμός ράβδων ASTM 201 20mm 30mm ανοξείδωτου τραβηγμένος στο κρύο
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |

