Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
253MA 254Mo 654MO καυτό - κυλημένο πιάτο 1,4318 ανοξείδωτου βαθμός 1,4402
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Πιάτο σκαφών |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
το φύλλο ανοξείδωτου 8K 310S cold-rolled ο καθρέφτης 4x8 τελειώνει
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Το σατέν φύλλων ανοξείδωτου TISCO 304 cold-rolled 316 1.2mm
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Παχύς τραβηγμένος στο κρύο φύλλων ανοξείδωτου τροφίμων Hairline 1.5 χιλ.
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Ανελκυστήρας/κουζίνα/εσωτερικό/εξωτερικό |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS, DIN |
| Πλάτος: | 5001500mm ή προσαρμόζουν |
Φύλλο 8mm θερμής έλασης 321 από ανοξείδωτο χάλυβα Πλάκα SS 6mm γυαλισμένο φωτεινό
| Εφαρμογή: | Πιάτο πλοίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα χάλυβα, φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης |
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
διπλό φύλλο 2205 1220mm 1500mm καυτό - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Καυτό φύλλο Tisco 5mm ανοξείδωτου 310 πιάτο SS που γαλβανίζεται σφυρηλατημένο που ντύνεται
| Εφαρμογή: | Πιάτο σκαφών |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα χάλυβα, φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης |
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
Φύλλο 5mm θερμής έλασης 304 από ανοξείδωτο χάλυβα TISCO SS Plate 1500mm Ανοπτημένο
| Εφαρμογή: | Πιάτο πλοίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα χάλυβα, φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
ASTM 304 τραβηγμένος στο κρύο φραγμός 30mm 45mm ράβδων ανοξείδωτου γυάλισε το τέρμα
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
Τραβηγμένο στο κρύο καλώδιο 0.138mm ανοίξεων ανοξείδωτου καλώδιο AISI 316 316L SS
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Customzied |

