Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
S32305 cold-rolled πιάτο φύλλων BA 10mm SS 904L ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Φωτεινό ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 0.5mm πάχος 201 ανοξείδωτου πιάτο SS
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπο: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
cold-rolled φύλλο 1000mm2000mm ανοξείδωτου 430 904L Inox φύλλο πλάτος
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, κατασκευή |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | SGS,BV |
| Βαθμός: | 200 σειρές |
Tisco 0.55mm cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου στη σπείρα M290-50A M350-50A
| Τύπος: | Προσανατολισμένος χάλυβας πυριτίου |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ή καυτός - κυλημένος |
| Πάχος: | 0.35 - 0,55 χιλ. |
cold-rolled φύλλο 5mm παχύ NO.3 NO.4 ανοξείδωτου 316H το 316TI τελειώνει
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Πλάτος: | 61500mm ή προσαρμοσμένος |
| Βαθμός: | 300 σειρές, ανοξείδωτο 316 πιάτο 316L 316H 316TI 316H |
Cold-rolled φύλλο 304 ανοξείδωτου πυκνά 100mm Inox πιάτο
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS ASTM AISI EN DIN ΜΒ |
| Μήκος: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου 0.6mm 304L στη σπείρα για το σκάφος τροφίμων
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| πρότυπα: | JIS |
Cold-rolled φύλλο 2B ανοξείδωτου AISI το 316L τελειώνει 316 πόδια 1.2mm 4x8
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
310S 1,4845 ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καθρέφτης φύλλων ανοξείδωτου τελειώνουν το έξοχο ντούμπλεξ
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
ASTM 304 cold-rolled φύλλο χάλυβα SS 2B τελειώνει Hairline καθρεφτών 6000mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |

