Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
Ανοπτημένη ράβδος ανοξείδωτου γύρω από το φραγμό ASTM 201 καυτό - κυλημένα 6mm
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 |
| Μορφή: | Κύκλος |
1.4301 ρόλος 0.1mm0.64mm καλωδίων ανοξείδωτου 1,4541 2mm μετρητής
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, JIS |
| Μήκος: | Αίτημα πελατών |
φωτεινό μαλακό ανοπτημένο σχοινί AISI 304 ρόλων καλωδίων ανοξείδωτου 1mm 2mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, JIS |
| Μήκος: | Αίτημα πελατών |
Διακοσμητικό φύλλο 2mm ανοξείδωτου TISCO BAOSTEEL πάχος 3mm 4mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ Inconel 600 σπείρα 625 σπείρα χάλυβα κραμάτων 718 νικελίου
| Τύπος: | Λουρίδα νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό αέριο |
| Βαθμός: | inconel 600.718.625 |
Έξοχος διπλός σωλήνας 10mm ανοξείδωτου S32760 A790 UNS S31803 σωλήνας χάλυβα OD
| Εφαρμογή: | ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΛΑΊΟΥ |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
S31803 διπλή 2205 στρογγυλή ράβδος ανοξείδωτου φραγμών 6K 8K διπλή
| Πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
Μηδέν κόβει 16mm τη στερεά στρογγυλή ράβδο ανοξείδωτου φραγμών Din1.1191 στερεά
| Βαθμός χάλυβα: | 304L 316 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Τεχνική: | Τραβηγμένος στο κρύο, καυτός - κυλημένος |
AiSi Inox 321 γυαλισμένη καθρέφτης λουρίδα 0.2mm ανοξείδωτου πάχος
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πάχος: | 0.3mm16mm |
JIS 430 σπείρα 1mm ανοξείδωτου 316 ανοξείδωτο 2mm 3mm καυτό - κυλημένη σπείρα
| Πάχος: | 1-100 χιλ. |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 100mm2000mm |

