Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
σπείρα ανοξείδωτου καθρεφτών λουρίδων ASTM JIS 304l 316 430 904L Inox
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
| Πάχος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος |
Το Tisco Nitronic 50 ανοξείδωτο γύρω από τον καθρέφτη σωλήνων 8K τελειώνει
| Βαθμός: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
AISI 201 πιάτο 2B ανοξείδωτου 304 τελειώνει το φύλλο 1220x3428mm SS
| Βαθμός: | 200 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
440 420 γυαλισμένη λουρίδα 2m σπειρών ανοξείδωτου λουρίδων 410 SS σπείρα πλάτος
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 304 316 440 420 410 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
TP310S SA213 διπλό χάλυβα ανοξείδωτο νικελίου χρωμίου σπειρών ωστενιτικό
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, οικοδόμηση |
JIS Aisi 304 πιάτο 1.5mm φύλλο Tisco ανοξείδωτου 2b 2mm SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
ASTM 304 φύλλο 1219mm επιφάνειας SS πιάτων 2B ανοξείδωτου 1mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Γυαλισμένος σωλήνας 430 310S ανοξείδωτου ASTM TP201 γύρω από άνευ ραφής σωλήνων που ενώνεται στενά
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής που ενώνεται στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 201 304 316L 430 310S |
Το Tisco 16mm σωλήνας χάλυβα OD SS πάστωσε τον ενωμένο στενά σωλήνα ανοξείδωτου
| πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής που ενώνεται στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |
ίσος φραγμός γωνίας 310S 309S σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου 300 σειρών
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | ΑΝΙΣΟΣ, άνισος, ίσος ή άνισος |

