Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel sheet ] αγώνας 158 προϊόντα.
Τραβηγμένο στο κρύο φύλλο 35mm Haynes 242 Hastelloy C22 πιάτο χάλυβα κραμάτων
| Τύπος: | Πιάτο νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, πετροχημικό, κ.λπ. |
| Βαθμός: | Νικέλιο, το 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
Η επιφάνεια ανοξείδωτου σπειρών 2b ανοξείδωτου IQI TUV 316L τελειώνει
| Εφαρμογή: | Ανελκυστήρας/κουζίνα/εσωτερικό, εξωτερικό, ουσία τροφίμων |
|---|---|
| Πάχος: | 0.15100mm |
| πρότυπα: | ASTM |
GB Standard Hot Rolled Coil από πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 φύλλο ανοξείδωτου 300 σειρών για την κατασκευή
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
DIN1.4003 1,4318 1,4828 καυτά - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου που γαλβανίζεται
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 1.4318 1,4402 |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
Σημείο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης κανονικού μεγέθους/προσαρμοσμένου μεγέθους για αποθήκευση και εμπορία
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Ο βαθμός τροφίμων 6m πιάτο SS 304 2b 304 SS τελειώνει το φύλλο ανοξείδωτου
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
Στερεόπετρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης AISI με ψυκτικό R23 και φινίρισμα NO.1
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
Πρότυπο ISO9001 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης για R23/R404A και πρότυπο DIN
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
Καυτός - κυλημένα φύλλα πατέ ανοξείδωτου ASTM 310S 5mm 6mm παχιά
| Εφαρμογή: | κατασκευή |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2~120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |

