Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
φύλλο 304 ανοξείδωτου καθρεφτών 0.2mm150mm χρυσό για την οικοδόμηση της διακόσμησης
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Στερεόπετρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης AISI με ψυκτικό R23 και φινίρισμα NO.1
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
DIN1.4003 1,4318 1,4828 καυτά - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου που γαλβανίζεται
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 1.4318 1,4402 |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
V2A 1,4301 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι φύλλο 650mm2000mm ανοξείδωτου πλάτος
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Μήκος: | 10006000mm |
Λουρίδα ανοξείδωτα 2mm TISCO Plat λουρίδα ντεκόρ ανοξείδωτου 400 σειρών
| Βαθμός: | 200series 300series 400series |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 10-250 χιλ. |
Σωλήνας χάλυβα σωλήνων SS σωλήνων 204C2 425M Inox ανοξείδωτου ERW 10mm
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένος στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321 |
ASTMA240 κανάλι 316 τμήμα Lisco Posco SS Γ ανοξείδωτου Γ
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 321 904, το 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| μορφή: | Κανάλι του U |
1.4310 SUS 301 θεραπεύσιμες SS 304 λουρίδων ανοξείδωτου λουρίδες θερμότητας
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | JIS |
1219 mm πλάτος Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
Καυτός - κυλημένα φύλλα πατέ ανοξείδωτου ASTM 310S 5mm 6mm παχιά
| Εφαρμογή: | κατασκευή |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2~120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |

