Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Βαθμός: | 300 σειρές, 310S |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Width: | 1-500mm or customize |
Η λουρίδα ανοξείδωτου ASTM 301 cold-rolled το πάχος 0.5mm 0.8mm
| Βαθμός: | 300 σειρές, 301 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
Inox AISI 304 πιάτο 3mm ανοξείδωτου 5mm παχιά έγκριση του BV IQI
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Παχύς τραβηγμένος στο κρύο φύλλων ανοξείδωτου τροφίμων Hairline 1.5 χιλ.
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Ανελκυστήρας/κουζίνα/εσωτερικό/εξωτερικό |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS, DIN |
| Πλάτος: | 5001500mm ή προσαρμόζουν |
ASTM 430 ενώνοντας στενά ρόλος χάλυβα λουρίδων ανοξείδωτου 2mm πλάτος
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
ASTM 201 λουρίδα ρόλος 500mm BA ανοξείδωτου 202 200 σειρών
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm ή προσαρμόζουν |
ο τραβηγμένος στο κρύο φωτεινός φραγμός 7mm ράβδος 2B 301L S30815 ανοξείδωτου τελειώνει
| πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS, GOST |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
Το σατέν φύλλων ανοξείδωτου TISCO 304 cold-rolled 316 1.2mm
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
2$α λουρίδα ανοξείδωτου DB 410S 316 καυτή - κυλημένο SS 316 σπείρα 3mm πλάτος
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | JIS |
8K ανοξείδωτο 304 σπείρα 0.3mm 0.5mm ανοξείδωτη σπείρα λουρίδων
| Εφαρμογή: | Ανελκυστήρας/κουζίνα/εσωτερικό, εξωτερικό, ουσία τροφίμων |
|---|---|
| Πάχος: | 0.15100mm |
| πρότυπα: | ASTM |

