Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Χρυσό φύλλο καθρεφτών επιφάνειας SS σατέν επιτροπών τοίχων ανοξείδωτου S30815 304N 4x8
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 20004000mm |
σπείρα 2MM λουρίδων ανοξείδωτου 430 431 σπείρα λουρίδων SS ASTM A36
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
ASTM 304 Από ανοξείδωτο χάλυβα ανάγλυφη πλάκα SS μοτίβο φύλλο 8mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | ASTM |
| Μήκος: | 2000-4000mm |
φερριτικό ανοξείδωτο 434 15mm που φορμάρει τις λουρίδες περιποίησης καναλιών Τ για αρχιτεκτονικό
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | JIS |
Υψηλός εκτατός ρόλος 1mm 316L καλωδίων ανοξείδωτου τραβηγμένο στο κρύο
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | προσαρμοσμένη |
JIS SUS410 SUS304 0,6 φύλλο 2B ΚΚ ανοξείδωτο τελειώνουν το πλάτος 1.5m
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση βιομηχανίας, οικοδόμηση |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm |
AiSi Inox 321 γυαλισμένη καθρέφτης λουρίδα 0.2mm ανοξείδωτου πάχος
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πάχος: | 0.3mm16mm |
410 420 430 το BA λουρίδων 2B ανοξείδωτου cold-rolled το πλάτος 200mm
| εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | JIS |
Βουρτσισμένη τετραγωνική ράβδος 10mm ανοξείδωτου 321 καυτή σφυρηλατημένη έγκριση του ISO
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
Ανοπτημένη ράβδος ανοξείδωτου γύρω από το φραγμό ASTM 201 καυτό - κυλημένα 6mm
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 |
| Μορφή: | Κύκλος |

