Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
1.4301 ρόλος 0.1mm0.64mm καλωδίων ανοξείδωτου 1,4541 2mm μετρητής
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, JIS |
| Μήκος: | Αίτημα πελατών |
φωτεινό μαλακό ανοπτημένο σχοινί AISI 304 ρόλων καλωδίων ανοξείδωτου 1mm 2mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, JIS |
| Μήκος: | Αίτημα πελατών |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ζαρωμένο SS 304 ανοξείδωτου 4x8 πιάτο φύλλων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | AiSi |
| Μήκος: | 20006000mm |
Διακοσμητικό φύλλο 2mm ανοξείδωτου TISCO BAOSTEEL πάχος 3mm 4mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Το τραβηγμένο στο κρύο SS ανοξείδωτο 304 φραγμών γωνίας Tisco μύλος τελειώνει
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | ΑΝΙΣΟΣ, άνισος, ίσος ή άνισος |
NO.1 631 φύλλο 5mm ανοξείδωτου 17 7PH γαλβανισμένο SGS πιάτων χάλυβα
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | GH4080A |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
A276 420 ράβδος εμβόλων ανοξείδωτου SUS420 1,4021 20Cr13 για την ταπετσαρία
| Πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
2B το ανοξείδωτο BA cold-rolled κουλουριάζει τη HAIRLINE σπείρα SS 316
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| πρότυπα: | JIS |
TP310S SA213 διπλό χάλυβα ανοξείδωτο νικελίου χρωμίου σπειρών ωστενιτικό
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, οικοδόμηση |
Καλώδιο 0.13mm συρμάτων για τρίψιμο 410 SS ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου καυτός - κυλημένος
| πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | συνήθεια |

