Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα 430 ρόλος 35mm ανοξείδωτου 410 400 σειρών
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 500 1000 2000 3000 6000, 101200mm |
AISI 304 cold-rolled σπείρα 500mm ανοξείδωτου βουρτσισμένη επιφάνεια
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1-20 χιλ. |
| πρότυπα: | JIS |
Ντούμπλεξ 304 cold-rolled σπείρα 310 ανοξείδωτου λουρίδα 321 SS για τα έπιπλα
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, ιατρικές συσκευές, οικοδομικά υλικά |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται, 0.1mm300mm |
| πρότυπα: | ASTM |
Cold-rolled σπείρα 2B ανοξείδωτου RoHS η συμπυκνωτής τελειώνει τη σπείρα λουρίδων χάλυβα
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 10006000mm |
Tisco 0.55mm cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου στη σπείρα M290-50A M350-50A
| Τύπος: | Προσανατολισμένος χάλυβας πυριτίου |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ή καυτός - κυλημένος |
| Πάχος: | 0.35 - 0,55 χιλ. |
AISI Ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα Ρολό ταινίας 201 2B φινίρισμα 1000 mm
| Βαθμός: | Σειρά 200 |
|---|---|
| Πρότυπο: | AiSi |
| πλάτος: | 100015000mm |
Astm 201 cold-rolled φύλλο 1220mm ανοξείδωτου Hairline για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
ελασματοποιημένη εν ψυχρώ φωτεινή ανοπτημένη NO.4 ανοξείδωτου 301 1,4319 επιφάνεια φύλλων
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
| Πλάτος: | 10002000mm |
2B cold-rolled φύλλο 430 ανοξείδωτου BA NO.4 HL πλάτος 1000mm 2000mm
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
309 cold-rolled 309S λουρίδα 6m ανοξείδωτου σπείρα πλάτους SS 304
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10006000mm |

