Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Το Aisi 430 cold-rolled φύλλο 8K ανοξείδωτου τελειώνει το μήκος 6000mm
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
cold-rolled φύλλο 1000mm2000mm ανοξείδωτου 430 904L Inox φύλλο πλάτος
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, κατασκευή |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | SGS,BV |
| Βαθμός: | 200 σειρές |
AISI 2mm cold-rolled πιάτο 304L ανοξείδωτου ανοξείδωτου 304 φύλλο
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 2000/3000/6000mm |
S32305 cold-rolled πιάτο φύλλων BA 10mm SS 904L ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Ns321 N10001 Nitronic 30 cold-rolled σπείρα ανοξείδωτου
| Βαθμός: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Inox 304l 316 σπείρα 1000mm2000mm ανοξείδωτου 430 2B πλάτος
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 400 σειρές |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, σκεύος για την κουζίνα |
Cold-rolled φύλλο 2B ανοξείδωτου AISI το 316L τελειώνει 316 πόδια 1.2mm 4x8
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Πηνίο συγκόλλησης ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα 304 301 304L 321 310S 300 Series
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | ASTM |
| Μήκος: | 500 1000 2000 3000 6000, 10-1200 mm |
JIS SUS 304 Πηνία από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης 0,8 mm Πάχος επιφάνειας 2B
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Πλάτος: | 100015000mm |
Οι σπείρες ανοξείδωτου JIS AISI 304 cold-rolled η παχιά 2B επιφάνεια 0.5mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10006000mm |

