Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Τραβηγμένο στο κρύο καλώδιο ανοξείδωτου σχοινί ASTM 201 304 316L 310S SS
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | προσαρμοσμένη |
Διακοσμητική σπείρα ανοξείδωτου 2B 201 400 σειρές για το σκάφος τροφίμων
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1-20 χιλ. |
| Πρότυπα: | JIS |
Ο μαύρος SS 304 καθρέφτης φύλλων AiSi τελειώνει καυτό - κυλημένο πιάτο 12mm ανοξείδωτου πυκνά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | AiSi |
| Μήκος: | 20006000mm |
HL 2B 201 σπείρα 200 σειρά 20mm καθρεφτών ανοξείδωτου για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1-20 χιλ. |
| Πρότυπα: | ASTM |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ Inconel 600 σπείρα 625 σπείρα χάλυβα κραμάτων 718 νικελίου
| Τύπος: | Λουρίδα νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό αέριο |
| Βαθμός: | inconel 600.718.625 |
Το BA τελειώνει το ρόλο 2B 2B σπειρών 316L SS ανοξείδωτου 310S cold-rolled
| εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
ASTM 440C καυτό - κυλημένο μέταλλο φύλλων SS ανοξείδωτου ξεφλουδισμένο πιάτο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10002000mm |
440 420 γυαλισμένη λουρίδα 2m σπειρών ανοξείδωτου λουρίδων 410 SS σπείρα πλάτος
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 304 316 440 420 410 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
Ss430 το BA σπειρών 2b ανοξείδωτου τελειώνει ελασματοποιημένο εν ψυχρώ Hairline 20mm
| εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| Πρότυπα: | JIS |
Καθρέφτης 8K 0,8mm με στιλβωμένη επιφάνεια ψυχρής έλασης SS304
| Εφαρμογή: | Πλοία τροφίμων, Βιομηχανία, Κατασκευές κ.λπ |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| Πρότυπο: | ASTM |

