Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Λουρίδα 0.3mm ανοξείδωτου ακρίβειας ASTM 304L 0.5mm cold-rolled SS
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0.320mm, όπως απαιτείται |
| Standard: | ASTM AISI 300 series |
σπείρα ανοξείδωτου καθρεφτών λουρίδων ASTM JIS 304l 316 430 904L Inox
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
| Πάχος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος |
ASTM 304 καυτό - κυλημένο πιάτο 10mm ανοξείδωτου παχύ ξεφλουδισμένο μέταλλο φύλλων SS
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 10002000mm |
304H 2507 904L καυτό - το κυλημένο πιάτο 2B ανοξείδωτου τελειώνει το μήκος 1m6m
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 10006000mm |
8K ο καθρέφτης τελειώνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 0.5mm ανοξείδωτου πιάτο πάχους ASTM 304 SS
| Εφαρμογή: | Διακοσμητική χρήση |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Ανοξείδωτο σπειρών JIS G3132 που χρησιμοποιείται στο καυτό κύλισμα κατασκευής
| Βαθμός: | 300 σειρές, το 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Μήκος: | 500 1000 2000 3000 6000, 101200mm |
Η επιφάνεια ανοξείδωτου σπειρών 2b ανοξείδωτου IQI TUV 316L τελειώνει
| Εφαρμογή: | Ανελκυστήρας/κουζίνα/εσωτερικό, εξωτερικό, ουσία τροφίμων |
|---|---|
| Πάχος: | 0.15100mm |
| πρότυπα: | ASTM |
201 το ανοξείδωτο AISI cold-rolled κουλουριάζει λήξη καθρεφτών 20mm την παχιά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10006000mm |
304L 304 σπείρα 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm φύλλων ανοξείδωτου παχιά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
ASTM 321 310S Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα BA 2B Duplex ψυχρής έλασης
| Εφαρμογή: | Πιάτο δοχείου |
|---|---|
| Πάχος: | Οπως απαιτείται |
| πρότυπο: | ASTM |

