Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Το ανοξείδωτο ASTM A240 S30400 κουλουριάζει την ελασματοποιημένη εν ψυχρώ 0.8mm παχιά επιφάνεια 2B
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10006000mm |
τραβηγμένη στο κρύο σπείρα φύλλων Tisco SS σπειρών ανοξείδωτου 1500mm 440A
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
2B τελειώστε τον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ καθρέφτη BA φύλλων TISCO 316L 6000mm ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, προσαρμοσμένος |
σπείρα ανοξείδωτου 1mm 304L cold-rolled για το σκάφος τροφίμων
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
ASTM 304 τραβηγμένος στο κρύο φραγμός 30mm 45mm ράβδων ανοξείδωτου γυάλισε το τέρμα
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
Τραβηγμένο στο κρύο καλώδιο 0.138mm ανοίξεων ανοξείδωτου καλώδιο AISI 316 316L SS
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Customzied |
ASTM 304 cold-rolled φύλλο χάλυβα SS 2B τελειώνει Hairline καθρεφτών 6000mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Το Astm 316 cold-rolled 316l φύλλο SS 2b ανοξείδωτου τελειώνει Hairline 1000mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Cold-rolled SS 316 SUS 409 Din1.4301 σπείρα σπείρα ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, ιατρικές συσκευές, οικοδομικά υλικά |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται, 0.1mm300mm |
| πρότυπα: | ASTM |
JIS 430 σπείρα 1mm ανοξείδωτου 316 ανοξείδωτο 2mm 3mm καυτό - κυλημένη σπείρα
| Πάχος: | 1-100 χιλ. |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 100mm2000mm |

