Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ρόλος 410 τέρμα 6000mm λουρίδων σπειρών ανοξείδωτου 2B
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 10006000mm |
HAIRLINE ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 316 201 σκισμένη άκρη 3mm ανοξείδωτου φύλλο SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Μήκος: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
Cold-rolled Tisco φύλλο 0.5mm ανοξείδωτου πάχος 1.2mm 1.5mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
Cold-rolled μήκος φύλλων 904L 5.8m ανοξείδωτου TISCO 254SMO
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πάχος: | πρότυπα |
| πρότυπα: | JIS |
Cold-rolled HL φύλλο ASTM 201 φύλλο χάλυβα SS 1500mm ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Cold-rolled ASTM πιάτο 316 φύλλων ανοξείδωτου πάστωμα SS 4x8
| Εφαρμογή: | ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
2B τελειώστε το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ASTM 321 SS 2000mm ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Φωτεινό ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 0.5mm πάχος 201 ανοξείδωτου πιάτο SS
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπο: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου 0.6mm 304L στη σπείρα για το σκάφος τροφίμων
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| πρότυπα: | JIS |
cold-rolled φύλλο 5mm παχύ NO.3 NO.4 ανοξείδωτου 316H το 316TI τελειώνει
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Πλάτος: | 61500mm ή προσαρμοσμένος |
| Βαθμός: | 300 σειρές, ανοξείδωτο 316 πιάτο 316L 316H 316TI 316H |

