Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Σπείρα 2mm λουρίδων ανοξείδωτου ακρίβειας 304 SS 250 χιλ.
| Βαθμός: | 300Series |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Πλάτος: | 10-250 χιλ. |
σχοινί Aisi 316L ρόλων καλωδίων ανοξείδωτου 1mm που ανοπτείται
| Πρότυπα: | AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Σαν την απαίτησή σας |
ASTM 304 Καθρέφτης λουρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης 2B φινίρισμα 0,7 mm 0,8 mm
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0,3-20mm, όπως απαιτείται |
| Πρότυπο: | Σειρά ASTM AISI 300 |
783 718 625 601 σπείρα χάλυβα κραμάτων 600 νικελίου για την κατασκευή
| Τύπος: | Πιάτο νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός, κατασκευή, κ.λπ., διακόσμηση βιομηχανίας, οικοδόμηση |
| Βαθμός: | 718 |
AISI 304 λουρίδα SS 0.5mm 1mm ανοξείδωτου ακρίβειας cold-rolled
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0.320mm, όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | ASTM AISI |
λουρίδα 0.3mm 0.5mm ανοξείδωτου ακρίβειας 316L 304L cold-rolled
| εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0.320mm, όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | ASTM AISI 300 |
Ταινία ψυχρής έλασης AISI 201 Precision Stainless Steel 0,5mm 0,7mm
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0,3-20mm, όπως απαιτείται |
| Πρότυπο: | Σειρά ASTM AISI 200 |
Λουρίδα 0.3mm 0.5mm cold-rolled SS ASTM 201 ανοξείδωτου ακρίβειας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0.320mm, όπως απαιτείται |
| Standard: | ASTM |
TISCO 0.25mm ρόλος 5.8m καλωδίων ανοξείδωτου 316L μήκος 6m
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Μήκος: | 5.8m, 6m ή ως σας απαίτηση προτύπων, |
Έξοχος διπλός σωλήνας 10mm ανοξείδωτου S32760 A790 UNS S31803 σωλήνας χάλυβα OD
| Εφαρμογή: | ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΛΑΊΟΥ |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Μη συμμαχικός |
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |

