Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Dia 15.5mm σωλήνας χάλυβα σωληνώσεων SS Inox σωλήνας ανοξείδωτου 3 ίντσας διαμέτρων
| Πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Τύπος: | άνευ ραφής |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |
Dia 0.7mm καλώδιο AISI410 430 συρμάτων για τρίψιμο 0.13mm 0.12mm ανοξείδωτο
| πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | σαν την απαίτησή σας |
AISI 201 λουρίδα 0.7*20mm ανοξείδωτου ακρίβειας επιφάνεια 2B
| εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0.320mm, όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | ASTM AISI 201 |
Ο βαθμός τροφίμων 6m πιάτο SS 304 2b 304 SS τελειώνει το φύλλο ανοξείδωτου
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
S31803 S32750 SS 2507 έξοχος διπλός σωλήνας 10mm χάλυβα σωληνώσεων SS διάμετρος
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής |
| Βαθμός χάλυβα: | 200 σειρές, 2205 |
Παστώνοντας Hastelloy C276 σπείρα κραμάτων νικελίου λουρίδων ASTM τυποποιημένη
| Τύπος: | Λουρίδα νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
| Βαθμός: | ASTM Hastelloy C276 |
410 420 430 431 τραβηγμένο στο κρύο SS καλώδιο ανοίξεων ράβδων καλωδίων 440C 420F 430F SS
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | προσαρμοσμένη |
Tisco 304 διαιρεσμένο σε τετράγωνα πιάτο 6mm ήπιου χάλυβα 316 κα Checkered Sheet
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
ο παχύς C276 σωλήνας Hastelloy C22 80mm διοχετεύει με σωλήνες τη διάμετρο 2mm - 500mm
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΛΑΊΟΥ |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
304 μισή σκληρά μετριασμένη λουρίδα 3mm JIS ISO9001 Tisco ορείχαλκου 2mm
| Εφαρμογή: | Πιάτο εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Πάχος: | Όπως απαιτείται |
| πρότυπα: | JIS, Aisi |

