Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel coil ] αγώνας 147 προϊόντα.
Λουρίδα ASTM 316L 304 304L SS 0.3mm ανοξείδωτου ακρίβειας 300 σειρών
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική χρήση |
|---|---|
| Πάχος: | 0.320mm, όπως απαιτείται |
| Πρότυπα: | ASTM AISI |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 mm AISI 304 για βιομηχανική χρήση 1500 mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM |
| πλάτος: | 7mm-1500mm |
Μηδέν κόβει 16mm τη στερεά στρογγυλή ράβδο ανοξείδωτου φραγμών Din1.1191 στερεά
| Βαθμός χάλυβα: | 304L 316 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Τεχνική: | Τραβηγμένος στο κρύο, καυτός - κυλημένος |
Έξοχο διπλό πιάτο ανοξείδωτου πιάτων S31254 S32205 S31803 UNS S32750
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 6502000mm ή προσαρμοσμένος |
0.6mm φύλλο 304 2B ανοξείδωτου 1,2 χιλ. τελειώνουν το EN AISI ΜΒ DIN
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm |
8K πιάτο 201 γυαλισμένο καθρέφτης φύλλο 1m ανοξείδωτου HL ανοξείδωτου πλάτος
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
JIS Aisi 304 πιάτο 1.5mm φύλλο Tisco ανοξείδωτου 2b 2mm SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
ίσος φραγμός γωνίας 310S 309S σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου 300 σειρών
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | ΑΝΙΣΟΣ, άνισος, ίσος ή άνισος |
GB Standard Hot Rolled Coil από πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
Σημείο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης κανονικού μεγέθους/προσαρμοσμένου μεγέθους για αποθήκευση και εμπορία
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |

