Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 79 προϊόντα.
440 420 γυαλισμένη λουρίδα 2m σπειρών ανοξείδωτου λουρίδων 410 SS σπείρα πλάτος
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 304 316 440 420 410 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
TP310S SA213 διπλό χάλυβα ανοξείδωτο νικελίου χρωμίου σπειρών ωστενιτικό
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, οικοδόμηση |
σπείρα ανοξείδωτου 1mm 304L cold-rolled για το σκάφος τροφίμων
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
JIS Aisi 304 πιάτο 1.5mm φύλλο Tisco ανοξείδωτου 2b 2mm SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
Cold-rolled φύλλο 304 ανοξείδωτου πυκνά 100mm Inox πιάτο
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS ASTM AISI EN DIN ΜΒ |
| Μήκος: | 2000/2438/2500/3000/3048 χιλ. |
2B BA καυτό - κυλημένο πιάτο ASTM 316L 304 409 410 ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ, ΤΟ EN JIS AISI ASTM DIN |
| Μήκος: | Όπως απαιτείται |
Γυαλισμένος διπλός φραγμός Tisco 2205 ανοξείδωτου 2205 στρογγυλός φραγμός
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Τύπος: | Κύκλος |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, βιομηχανία |
HAIRLINE ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 316 201 σκισμένη άκρη 3mm ανοξείδωτου φύλλο SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Μήκος: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
321 316 βουρτσισμένο 304l κανάλι του U ανοξείδωτου για το γυαλί 12mm
| πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μορφή: | Κανάλι του U |
Το Astm 316 cold-rolled 316l φύλλο SS 2b ανοξείδωτου τελειώνει Hairline 1000mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |

