Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 79 προϊόντα.
Καυτός - κυλημένα φύλλα πατέ ανοξείδωτου ASTM 310S 5mm 6mm παχιά
| Εφαρμογή: | κατασκευή |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2~120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
Σημείο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης κανονικού μεγέθους/προσαρμοσμένου μεγέθους για αποθήκευση και εμπορία
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Tisco 304 διαιρεσμένο σε τετράγωνα πιάτο 6mm ήπιου χάλυβα 316 κα Checkered Sheet
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου μύλων άκρη για τη μηχανική εφαρμογή
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
| Πάχος: | 0.3mm6mm |
DIN1.4003 1,4318 1,4828 καυτά - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου που γαλβανίζεται
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 1.4318 1,4402 |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
ASTM 304 cold-rolled φύλλο χάλυβα SS 2B τελειώνει Hairline καθρεφτών 6000mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Σωλήνας χάλυβα σωλήνων SS σωλήνων 204C2 425M Inox ανοξείδωτου ERW 10mm
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένος στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321 |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 φύλλο ανοξείδωτου 300 σειρών για την κατασκευή
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Dia 0.7mm καλώδιο AISI410 430 συρμάτων για τρίψιμο 0.13mm 0.12mm ανοξείδωτο
| πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές |
| Μήκος: | σαν την απαίτησή σας |
Dia 15.5mm σωλήνας χάλυβα σωληνώσεων SS Inox σωλήνας ανοξείδωτου 3 ίντσας διαμέτρων
| Πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Τύπος: | άνευ ραφής |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |

