Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 79 προϊόντα.
Διακοσμητικό φύλλο 2mm ανοξείδωτου TISCO BAOSTEEL πάχος 3mm 4mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
Το σατέν φύλλων ανοξείδωτου TISCO 304 cold-rolled 316 1.2mm
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Cold-rolled HL φύλλο ASTM 201 φύλλο χάλυβα SS 1500mm ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
2B τελειώστε τον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ καθρέφτη BA φύλλων TISCO 316L 6000mm ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, προσαρμοσμένος |
JISCO LISCO παχύ πιάτο ανοξείδωτου 1,5 χιλ. 200 καυτός σειράς που διαμορφώνεται
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Χρυσό φύλλο καθρεφτών επιφάνειας SS σατέν επιτροπών τοίχων ανοξείδωτου S30815 304N 4x8
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 20004000mm |
ASTM 304 Από ανοξείδωτο χάλυβα ανάγλυφη πλάκα SS μοτίβο φύλλο 8mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | ASTM |
| Μήκος: | 2000-4000mm |
2B cold-rolled φύλλο 430 ανοξείδωτου BA NO.4 HL πλάτος 1000mm 2000mm
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
TISCO Inox καυτό - κυλημένο πιάτο 20mm ανοξείδωτου αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο SS
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | Όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | Όπως απαιτείται |
Το Tisco 16mm σωλήνας χάλυβα OD SS πάστωσε τον ενωμένο στενά σωλήνα ανοξείδωτου
| πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής που ενώνεται στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |

