Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 79 προϊόντα.
λουρίδες 301 ανοξείδωτου 0.5mm 0.6mm σύνολο σκληρό για τη χρήση βιομηχανίας
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI |
| Πλάτος: | 3mm1500mm |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 mm AISI 304 για βιομηχανική χρήση 1500 mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM |
| πλάτος: | 7mm-1500mm |
Γυαλισμένος σωλήνας 430 310S ανοξείδωτου ASTM TP201 γύρω από άνευ ραφής σωλήνων που ενώνεται στενά
| Πρότυπα: | ASTM |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής που ενώνεται στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 201 304 316L 430 310S |
Cold-rolled Tisco φύλλο 0.5mm ανοξείδωτου πάχος 1.2mm 1.5mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 410S 316L 2205 SS 2507 4mm παχύ φύλλο ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 10006000mm |
cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου 0.6mm 304L στη σπείρα για το σκάφος τροφίμων
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| πρότυπα: | JIS |
0.6mm φύλλο 304 2B ανοξείδωτου 1,2 χιλ. τελειώνουν το EN AISI ΜΒ DIN
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm |
AISI 2mm cold-rolled πιάτο 304L ανοξείδωτου ανοξείδωτου 304 φύλλο
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 2000/3000/6000mm |
ISO S32750 καυτός - κυλημένο πιάτο 8mm SS 304 φύλλο Tisco ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, βιομηχανία |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 500~1500 χιλ. |
A276 420 ράβδος εμβόλων ανοξείδωτου SUS420 1,4021 20Cr13 για την ταπετσαρία
| Πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |

