Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 79 προϊόντα.
Inox AISI 304 πιάτο 3mm ανοξείδωτου 5mm παχιά έγκριση του BV IQI
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
JIS SUS410 SUS304 0,6 φύλλο 2B ΚΚ ανοξείδωτο τελειώνουν το πλάτος 1.5m
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση βιομηχανίας, οικοδόμηση |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 1500mm |
Άκρη σχισμών καυτή - κυλημένο πιάτο φύλλο 2000mm ανοξείδωτου 300 σειρών για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
430 ASTM Φύλλο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα 6 mm 8 mm Πλάκα SS
| Εφαρμογή: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, καυτό - κυλημένο φύλλο χάλυβα |
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
309 cold-rolled 309S λουρίδα 6m ανοξείδωτου σπείρα πλάτους SS 304
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 10006000mm |
cold-rolled φύλλο 1000mm2000mm ανοξείδωτου 430 904L Inox φύλλο πλάτος
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, κατασκευή |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | SGS,BV |
| Βαθμός: | 200 σειρές |
ελασματοποιημένη εν ψυχρώ φωτεινή ανοπτημένη NO.4 ανοξείδωτου 301 1,4319 επιφάνεια φύλλων
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |
| Πλάτος: | 10002000mm |
1D 0.1mm καυτό - κυλημένο πιάτο 316 ανοξείδωτου επιτροπές ανοξείδωτου 4x8
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση και κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
Το πλάτος 150mm γυάλισε τον επίπεδο φραγμό AISI304 ανοξείδωτου 316 καυτό - κυλημένος σφυρηλατημένος
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 200/300/400 σειρά |
| Πλάτος: | 20150mm |
σχοινί Aisi 316L ρόλων καλωδίων ανοξείδωτου 1mm που ανοπτείται
| Πρότυπα: | AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Σαν την απαίτησή σας |

