Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 79 προϊόντα.
253MA 254Mo 654MO καυτό - κυλημένο πιάτο 1,4318 ανοξείδωτου βαθμός 1,4402
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Πιάτο σκαφών |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
Astm 201 cold-rolled φύλλο 1220mm ανοξείδωτου Hairline για την κατασκευή
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Cold-rolled φύλλο 2B ανοξείδωτου AISI το 316L τελειώνει 316 πόδια 1.2mm 4x8
| Εφαρμογή: | βαθμός τροφίμων, μηχανή, ιατρική, εξωτερική, κουζίνα οικοδόμησης, ουσία τροφίμων ect. |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
φύλλο 304 ανοξείδωτου καθρεφτών 0.2mm150mm χρυσό για την οικοδόμηση της διακόσμησης
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
8K ο καθρέφτης τελειώνει το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 0.5mm ανοξείδωτου πιάτο πάχους ASTM 304 SS
| Εφαρμογή: | Διακοσμητική χρήση |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
NO.1 631 φύλλο 5mm ανοξείδωτου 17 7PH γαλβανισμένο SGS πιάτων χάλυβα
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | GH4080A |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
Φωτεινό ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 0.5mm πάχος 201 ανοξείδωτου πιάτο SS
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| Πρότυπο: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
2B τελειώστε το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ASTM 321 SS 2000mm ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Κατασκευές, Βιομηχανία |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
ASTM A480 AISI 321 πιάτο 0.3mm4.0mm ανοξείδωτου φύλλο ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 10006000mm |
8K πιάτο 201 γυαλισμένο καθρέφτης φύλλο 1m ανοξείδωτου HL ανοξείδωτου πλάτος
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm, Custume |

