Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 79 προϊόντα.
304L 304 σπείρα 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm φύλλων ανοξείδωτου παχιά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
τραβηγμένη στο κρύο σπείρα φύλλων Tisco SS σπειρών ανοξείδωτου 1500mm 440A
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
Λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα 0,7 mm 0,8 mm AISI 201 1/4 σκληρές για βιομηχανική χρήση
| Βαθμός: | Σειρά 200 |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | AiSi |
| Πλάτος: | 7mm-1500mm |
ανοξείδωτο 304 λουρίδα SS 304 1.5mm λουρίδων ID300mm Plat για την οικοδόμηση
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | AiSi |
| Πλάτος: | 3mm1500mm |
λουρίδες 508mm SS Plat ανοξείδωτου 310S 0.5mm για την οικοδόμηση
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | AiSi |
| Πλάτος: | 3mm1500mm |
BA 8K 316 τετραγωνικός σωλήνας 1220mm ανοξείδωτου σωλήνας χάλυβα OD SS
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 304 |
κυκλικός κοίλος σωλήνας Dia3mm-850mm τμημάτων ανοξείδωτου 2205 2507
| Βαθμός χάλυβα: | SS ASTM 312 TP |
|---|---|
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
| Τεχνική: | Τραβηγμένος στο κρύο, τραβηγμένος στο κρύο |
σπείρα 2MM λουρίδων ανοξείδωτου 430 431 σπείρα λουρίδων SS ASTM A36
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS |
| Πλάτος: | 252500mm ή προσαρμοσμένος |
ανοξείδωτο 304 λουρίδες 508mm ακρίβειας 0.1mm για τη βιομηχανική χρήση
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI |
| Πλάτος: | 3mm1500mm |
λουρίδες 310S ανοξείδωτου 0.5mm 1mm για τη χρήση 0.5mm βιομηχανίας
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI |
| Πλάτος: | 3mm1500mm |

