Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 150 προϊόντα.
TP310S SA213 διπλό χάλυβα ανοξείδωτο νικελίου χρωμίου σπειρών ωστενιτικό
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, οικοδόμηση |
σπείρα ανοξείδωτου 1mm 304L cold-rolled για το σκάφος τροφίμων
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.120mm |
| Πρότυπα: | ASTM |
440 420 γυαλισμένη λουρίδα 2m σπειρών ανοξείδωτου λουρίδων 410 SS σπείρα πλάτος
| πρότυπα: | ΜΒ |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 304 316 440 420 410 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυαλισμένος, ντυμένος |
A276 420 ράβδος εμβόλων ανοξείδωτου SUS420 1,4021 20Cr13 για την ταπετσαρία
| Πρότυπα: | JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
2B BA καυτό - κυλημένο πιάτο ASTM 316L 304 409 410 ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές, 400 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, ΤΟ EN, DIN, ΜΒ, ΤΟ EN JIS AISI ASTM DIN |
| Μήκος: | Όπως απαιτείται |
HAIRLINE ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο 316 201 σκισμένη άκρη 3mm ανοξείδωτου φύλλο SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
| Μήκος: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
διπλό φύλλο ανοξείδωτου 2101 2304 καυτό - κυλημένο διπλό πιάτο 2205
| Εφαρμογή: | Σκάφος τροφίμων, ιατρικά όργανα, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1-20 χιλ. |
| πρότυπα: | JIS |
σπείρα ανοξείδωτου καθρεφτών λουρίδων ASTM JIS 304l 316 430 904L Inox
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
| Πάχος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος |
Tisco 0.55mm cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου στη σπείρα M290-50A M350-50A
| Τύπος: | Προσανατολισμένος χάλυβας πυριτίου |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ ή καυτός - κυλημένος |
| Πάχος: | 0.35 - 0,55 χιλ. |
Sus630 660 καυτά - κυλημένο πιάτο 1mm ανοξείδωτου EN 12m μήκος ΜΒ DIN
| Βαθμός: | 600 σειρές |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |

