Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 150 προϊόντα.
Πιάτο φύλλων τιτανίου φύλλων κραμάτων μνήμης μορφής πυκνά 60mm Nitinol 99.6%
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |
| Βαθμός: | Tj 99,6% |
Φύλλο 1000mm6000mm κραμάτων τιτανίου νικελίου TC1 TC2 TC3 TC4 μήκος
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, ελασματοποιημένος εν ψυχρώ/καυτός - κυλημένος |
| Βαθμός: | Tj 99,6% |
Πιάτο Tj φύλλων ASTM B265 κραμάτων τιτανίου Gr5 Gr7 μήκος 2,5 μέτρων
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Πλάτος: | λιγότερο από 1500mm |
| Μήκος: | λιγότερο από 2500mm |
99.9% καθαρό νικέλιο 200 ανόπτηση υδρογόνου φύλλων νικελίου πιάτων N4 N6 201
| Τύπος: | Πιάτο νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | βιομηχανία |
| Βαθμός: | Καθαρό νικέλιο |
1219 mm πλάτος Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
SGCC SGCD Incoloy 825 στρογγυλός χάλυβας κραμάτων νικελίου λεβήτων φραγμών
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πιάτο λεβήτων, πετροχημικό |
| Βαθμός: | SGCC SGCD |
Έξοχος φωτεινός σωλήνας χάλυβα κραμάτων νικελίου σωλήνων κραμάτων νικελίου Invar36 4j36
| Τύπος: | Σωλήνας νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | ηλεκτρικό στοιχείο |
| Βαθμός: | NiFe |
GB Standard Hot Rolled Coil από πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
Διπλός χάλυβας A694 S32760 254SMO γύρω από το καυτό διαμορφωμένο ΜΒ DIN EN φραγμών
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Τύπος: | Κύκλος |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, βιομηχανία |
Στερεόπετρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης AISI με ψυκτικό R23 και φινίρισμα NO.1
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |

