Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel decorative sheets ] αγώνας 150 προϊόντα.
783 718 625 601 σπείρα χάλυβα κραμάτων 600 νικελίου για την κατασκευή
| Τύπος: | Πιάτο νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός, κατασκευή, κ.λπ., διακόσμηση βιομηχανίας, οικοδόμηση |
| Βαθμός: | 718 |
Πρότυπο ISO9001 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης για R23/R404A και πρότυπο DIN
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
Υψηλής θερμοκρασίας Haynes 230 πιάτο χάλυβα κραμάτων φύλλων N06230 GH3044
| Τύπος: | Πιάτο νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χημική βιομηχανία |
| Βαθμός: | Haynes 230 |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ Inconel 600 σπείρα 625 σπείρα χάλυβα κραμάτων 718 νικελίου
| Τύπος: | Λουρίδα νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό αέριο |
| Βαθμός: | inconel 600.718.625 |
Εξαγωνικό τετράγωνο φραγμών χάλυβα κραμάτων νικελίου Permendur 1J22 Hiperco50
| Τύπος: | Φραγμός νικελίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χημική βιομηχανία |
| Βαθμός: | Hiperco 50A 1J22 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 cold-rolled σπείρα ανοξείδωτου
| Βαθμός: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
12m Nitronic 60 Nitronic 50 πρωταρχικός καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα κραμάτων
| Βαθμός: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | Διαθέσιμος κατόπιν αιτήματος, 12m |
3CR13 AISI SS 431 στρογγυλός φραγμός ωρ. ανόπτησε την τεχνολογία Tisco ράβδων 12mm SS
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 400 σειρές, 200/300/400/900series |
| Τύπος: | Κύκλος |
DIN 1,8519 έξοχος διπλός στρογγυλός φραγμός 2507 για το ναυτικό ναυπηγικής
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 2024 1350 |
| Τύπος: | Κύκλος |
904l 304 έξοχος διπλός χωρίς συγκόλληση σωλήνας ERW 316 316L που ενώνεται στενά
| πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Τύπος: | Ενωμένος στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές |

