Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ mirror polished stainless steel square tube ] αγώνας 16 προϊόντα.
BA 8K 316 τετραγωνικός σωλήνας 1220mm ανοξείδωτου σωλήνας χάλυβα OD SS
| πρότυπα: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής/ενωμένος στενά |
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές, 304 |
SS310 γυαλισμένος καθρέφτης επίπεδος φραγμός 1,4923 βαθμός 6400mm ανοξείδωτου Dia
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Κύκλος |
DIN 174 γυαλισμένος επίπεδος φραγμός 3mm ανοξείδωτου 5mm παχιές 300 σειρές
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Τύπος: | Επίπεδος |
σχοινί Aisi 316L ρόλων καλωδίων ανοξείδωτου 1mm που ανοπτείται
| Πρότυπα: | AISI |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μήκος: | Σαν την απαίτησή σας |
Το πλάτος 150mm γυάλισε τον επίπεδο φραγμό AISI304 ανοξείδωτου 316 καυτό - κυλημένος σφυρηλατημένος
| πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | 200/300/400 σειρά |
| Πλάτος: | 20150mm |
Χρυσό φύλλο καθρεφτών επιφάνειας SS σατέν επιτροπών τοίχων ανοξείδωτου S30815 304N 4x8
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Μήκος: | 20004000mm |
253MA 254Mo 654MO καυτό - κυλημένο πιάτο 1,4318 ανοξείδωτου βαθμός 1,4402
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Πιάτο σκαφών |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
ASTM 304 Από ανοξείδωτο χάλυβα ανάγλυφη πλάκα SS μοτίβο φύλλο 8mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | ASTM |
| Μήκος: | 2000-4000mm |
Inox AISI 304 πιάτο 3mm ανοξείδωτου 5mm παχιά έγκριση του BV IQI
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS |
| Πλάτος: | 10002000mm |
NO.1 631 φύλλο 5mm ανοξείδωτου 17 7PH γαλβανισμένο SGS πιάτων χάλυβα
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | GH4080A |
| Τύπος: | Πιάτο χάλυβα, ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα |

