Όλα τα Προϊόντα
-
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένο πιάτο ανοξείδωτου
-
σπείρα ανοξείδωτου
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Σωλήνας χάλυβα SS
-
ράβδος ανοξείδωτου
-
Ρόλος καλωδίων ανοξείδωτου
-
Σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου
-
Μέταλλο Monel
-
Υλικό Hastelloy
-
Χάλυβας κραμάτων νικελίου
-
Κράμα τιτανίου
-
Υλικό Nitronic
-
Διπλό ανοξείδωτο
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Κα YuniΕίστε τόσο καλοί να μας παρέχετε τόσο καλά 304 φύλλα καθρεφτών. Χρησιμοποιούμε αυτά τα πιάτα για να κάνουμε τους ανελκυστήρες. Σας ευχαριστούμε!
λέξεις-κλειδιά [ hoja de acero inoxidable en fr o ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "hoja de acero inoxidable en fr o" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
GB Standard Hot Rolled Coil από πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 1219 mm
| Company Type | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant | R23/R404A |
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
| Place Of Orgin | Wuxi, China |
Στερεόπετρα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης AISI με ψυκτικό R23 και φινίρισμα NO.1
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Mill | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
Σημείο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης κανονικού μεγέθους/προσαρμοσμένου μεγέθους για αποθήκευση και εμπορία
| Width | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item | ISO9001 Standard |
| Size | Regular/Customized Size |
| Company Type | Storage And Trading |
1219 mm πλάτος Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size | Regular/Customized Size |
| Refrigerant | R23/R404A |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
Πρότυπο ISO9001 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης για R23/R404A και πρότυπο DIN
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Finish | NO.1 |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
Cold-rolled φύλλο ανοξείδωτου μύλων άκρη για τη μηχανική εφαρμογή
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος | 1000mm2000mm |
| Πάχος | 0.3mm6mm |
| ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Βαθμός 2205 κανάλι του U 2507 SS για το σχεδιάγραμμα ανοξείδωτου γυαλιού
| Πρότυπα | ASTM |
|---|---|
| Βαθμός | 300 σειρές |
| μορφή | Κανάλι του U |
| Διατρυπημένος ή όχι | Μην διατρυπημένος |
Ίση γωνία φραγμών 50x50 γωνίας ανοξείδωτου του ISO Sus304 300 σειρές
| πρότυπα | AiSi |
|---|---|
| Βαθμός | 300 σειρές |
| Τύπος | Ίσος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή μηχανών, οχήματα |

